Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

 • 19.08.21

  Premiera raportu Sytuacja pacjenta z rakiem prostaty - aktualne wyzwania

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem Fundacji na temat sytuacji pacjentów z nowotworem prostaty oraz do obejrzenia debaty eksperckiej, podczas której będziemy w gronie ekspertów rozmawiać jak usprawnić opiekę nad chorymi.

  czytaj dalej..
 • 23.06.21

  Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty 2021

  23 czerwca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty - to okazja do edukacji o roli profilaktyki, diagnostyki i leczeniu raka prostaty, który jest najczęstszym nowotworem występującym u mężczyzn. Skończyłeś 40-lat?Pamiętaj o regularnych badaniach profilaktycznych i konsultacji z urologiem.

  czytaj dalej..
 • 17.06.2021

  ŚWIATOWY DZIEŃ RAKA NERKI

  Na nowelizację programu lekowego dot. raka nerki pacjenci czekają już ponad trzy lata. Ich rzeczywistość to nie tylko codzienna walka z chorobą, ale także często ze skutkami ubocznymi terapii, które znacznie utrudniają lub wręcz niemożliwiają normalne funkcjonowanie.

  czytaj dalej..
 • 10.05.21

  Radioterapia w Polsce - przekierowanie na innowacyjność jest warunkiem koniecznym

  Zapraszamy do przeczytania oraz obejrzenia relacji z debaty "Radioterapia w kontekście zmian systemowych - premiera raportu", która odbyła się 10 maja 2021 r.

  czytaj dalej..
 • 10.05.21

  Premiera raportu RADIOTERAPIA W POLSCE W KOTEKŚCIE ZMIAN SYSTEMOWYCH

  Zapraszamy do zapoznania się z treścią raportu "Radioterapia w Polsce w kontekście zmian systemowych - analiza i rekomendacje", który powstał z inicjatywy Fundacji Wygrajmy Zdrowie w partnerstwie Pracodawców RP oraz Stowarzyszenia Pacjentów Leczonych Radioterapią.

  czytaj dalej..
 • 05.12.2020

  PORADNIK DLA SAMORZĄDÓW

  Jak opracować Program Polityki Zdrowotnej w zakresie profilaktyki złamań spowodowanych osteoporozą?

  czytaj dalej..
 • 19.11.2020

  Paris Call for Trust and Security in Cyberspace

  Fundacja "Wygrajmy Zdrowie" podpisała dokument "Paris Call", które jest międzynarodowym porozumieniem państw, organizacji, instytucji i biznesu działających wspólnie na rzecz cyberbezpieczeństwa.

  czytaj dalej..
 • 15.02.2020

  STYPENDIA W MAYO CLINIC W STANACH ZJEDNOCZONYCH

  Stypendia w Kliniki Mayo Clinic w Jacksonville oraz Uniwersytetu Medycznego w Chicago. Celem programu jest wzmocnienie potencjału młodych polskich lekarzy stających przed wyborem specjalizacji dalszego kształcenia.

  czytaj dalej..
 • 12.10.2020

  Ankieta dla Pacjentów z rakiem nerki

  Chcemy poznać Twoją opinię! Jak wygląda życie Pacjentów z działaniami niepożądanymi terapii onkologicznymi.

  czytaj dalej..

Współpraca