Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

 • 16.01.2020

  Apel Polskiej Unii Onkologii

  W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYM SIĘ ŚWIATOWYM DNIEM WALKI Z RAKIEM W IMIENIU ZARZĄDU I RADY NAUKOWEJ POLSKIEJ UNII ONKOLOGII PRAGNĘ TRADYCYJNIE ZAPROSIĆ PAŃSTWA DO WSPÓLNEJ ORGANIZACJI OBCHODÓW TEGO WAŻNEGO WYDARZENIA W SOBOTĘ 1 LUTEGO 2020 r.

  czytaj dalej..
 • 9.01.2020

  OSTEOPOROZA - kompendium wiedzy dla JST

  Przedstawiamy Państwu kompendium wiedzy na temat programów polityki zdrowotnej z zakresu profilaktyki i diagnostyki osteoporozy przygotowane we współpracy z ekspertami dla potrzeb jednostek samorządu terytorialnego.

  czytaj dalej..
 • 16.12.2019

  Program edukacyjny: Razem w Immuno-Onkologii

  Dla pacjentów i ich opiekunów stworzony został specjalny poradnik, w którym znajdują się m.in. ważne informacje przed rozpoczęciem leczenia, wyjaśnienie działania systemu immunologicznego, opis dostępnych terapii, możliwe działania niepożądane, ważne kontakty, a także wskazówki dla opiekunów pacjentów poddawanych immunoterapii.

  czytaj dalej..
 • 6.12.2019

  NFIC 2019, największe europejskie spotkanie kardiologów, już 11-13 grudnia w Krakowie

  W drugim tygodniu grudnia w stolicy Małopolski odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z dziedziny kardiologii

  czytaj dalej..
 • 5.12.2019

  Piła zawiązuje samorządową Koalicję na Rzecz Przeciwdziałania Osteoporozie

  5 grudnia 2019 roku w Urzędzie Miasta Piły został podpisany list intencyjny, zawiązujący samorządową Koalicję na rzecz przeciwdziałania osteoporozie.

  czytaj dalej..
 • 27.11.2019

  Łączy nas cukrzyca

  Listopad jest miesiącem poświęconym walce z cukrzycą i świadomości, jak wielkim stała się współcześnie wyzwaniem. Na świecie dotyka już 463 mln osób. W Europie choruje na nią ponad 50 mln osób, a w Polsce prawie 3 mln.

  czytaj dalej..
 • 19.11.2019

  Warsztaty dla pacjentów – hipercholesterolemia bez tajemnic Warszawa

  W dniu 19 listopada 2019 roku odbyły się kolejne warsztaty z cyklu HIPERCHOLESTEROLEMIA RODZINNA BEZ TAJEMNIC w Warszawie w Domu Kultury Warszawa Wola-Bemowo, w których wzięli udział pacjenci i ich bliscy oraz seniorzy – studenci Uniwersytetu III wieku dla Woli i Bemowa.

  czytaj dalej..
 • 5.11.2019

  Ruszają obchody Wąstopad 2019 pod hasłem #PROSTAtaAKCJA

  We wtorek 5 listopada ruszyły obchody Miesiąca Świadomości Męskich Nowotworów – Wąstopad 2019 – organizowanego od 6 lat przez Fundację Wygrajmy Zdrowie w ramach międzynarodowych obchodów akcji Movember. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji, a zarazem przesłaniem kampanii edukacyjnej jest #PROSTAtaAKCJA.

  czytaj dalej..
 • 25.09.2019

  Na co czeka Ministerstwo Zdrowia?

  W Polsce co 4 pacjent, u którego diagnozuje się raka jelita grubego, ma od razu postać rozsianą – czyli przerzuty do innych organów. Do niedawna chorzy Ci mieli szansę na przeżycie zaledwie kilku miesięcy. Radykalną zmianę przyniosło wprowadzenie nowych terapii i możliwość leczenia sekwencyjnego.

  czytaj dalej..

Współpraca