Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

 • 16.07.2019

  Choroba to nie wyrok

  Dziś, 16 lipca w Gazecie Wyborczej ukazała się kolejna edycja projektu Wydawnictwa Medical Media Solutions pt.: „Choroba to nie wyrok”. Publikacja jest dedykowana trzem bardzo ważnym tematom: polskiej i światowej diabetologii, pacjentom chorym na IPF i środowisku medycznemu, które je diagnozuje a także edukacji na temat jakości życia osób żyjących z HIV.

  czytaj dalej..
 • 24.06.2019

  24 czerwca Światowy Dzień Osteoporozy

  24 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Osteoporozy. Osteoporoza uznana została przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) za jedną z głównych chorób cywilizacyjnych. Narażona jest na nią co czwarta kobieta powyżej 60. roku życia i co druga, która ukończyła 70 lat. Należy pamiętać, że na osteoporozę chorują także mężczyźni.

  czytaj dalej..
 • 10.06.2019

  Startuje ogólnopolska kampania Kobiece zdrowie w centrum uwagi

  10 września inaugurujemy kampanię prasowo-internetową „Kobiece zdrowie w centrum uwagi”. Jest ona ważnym medium, za pomocą którego podsumowujemy stan obecny, sukcesy i najpilniejsze problemy oraz wskazujemy jakie są najlepsze rozwiązania, które pozwalają na lepszą profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób, które dotyczą kobiet.

  czytaj dalej..
 • 13.05.2019

  VIII Tydzień Świadomości Czerniaka – #UVam tylko sobie. Chronię skórę przed czerniakiem

  Akademia Czerniaka podczas VIII Tygodnia Świadomości Czerniaka razem z polskimi sportowcami edukuje o konieczności ochrony skóry przed czerniakiem podczas uprawiania sportu.

  czytaj dalej..
 • 07.03.2019

  Startuje ogólnopolska kampania prasowo-internetowa Zadbaj o serce

  Już dziś, 7 marca zainauguruje 11. edycja kampanii prasowo-internetowej „Zadbaj o serce”. Jej organizatorem jest wydawnictwo Medical Media Solutions, a główny patronat objęło Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Projekt powstał przy wsparciu merytorycznym wielu cenionych ekspertów, organizacji oraz fundacji.

  czytaj dalej..
 • 25.02.2019

  Szkolenia Aktywnie w tworzeniu prawa - trwa nabór 2019

  Realizatorzy projektu „Aktywnie w tworzeniu prawa!” – Federacja Stowarzyszeń \\\\\\\\\\\\\\\"Amazonki\\\\\\\\\\\\\\\" oraz Fundacja Wygrajmy Zdrowie, zapraszają organizacje pacjenckie do udziału w szkoleniach w 2019 roku.

  czytaj dalej..
 • 2019-02-08

  Podaruj 1% Fundacji Wygrajmy Zdrowie

  Przekazując 1% Fundacji pomagasz ratować zdrowie i życie chorych w całym kraju!

  czytaj dalej..
 • 4.01.2019

  Apel PUO XVIII Dzień Drzwi Otwartych z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem 3 lutego 2019

  W niedzielę 3 lutego 2019 roku obchodzimy XIX Światowy Dzień Walki z Rakiem (World Cancer Day). Z tej okazji Polska Unia Onkologii wraz z Partnerami juz po raz dziewiętnasty będzie organizować Dzień Drzwi Otwartych na terenie całego kraju.

  czytaj dalej..
 • 3.01.2019

  Warsztat dla pacjentów z niewydolnością serca 10.01.19 Warszawa-Anin

  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć więcej o niewydolności serca, a także jak pomóc sobie i bliskim, jak wspierać pacjentów na spotkanie edukacyjne ŻYCIE Z NIEWYDOLNOŚCIĄ SERCA – praktyczne warsztaty dla pacjentów i ich bliskich

  czytaj dalej..

Współpraca