Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Seminaria dr Gordona Neufelda

Doktor Gordon Neufeld to światowej sławy psycholog rozwojowy, wybitny specjalista, ale też wspaniały człowiek, ojciec piątki dzieci i dziadek sześciorga wnucząt. Ma ponad 45-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami za nie odpowiedzialnymi oraz ponad 20-letnie na stanowisku wykładowcy akademickiego. Prowadził wykłady i seminaria w wielu krajach na całym świecie, zdobywając uznanie zarówno w środowiskach naukowych, jak i wśród rodziców i specjalistów, pracujących z dziećmi. Jest autorem podejścia, które to rewolucjonizuje współczesną wiedzę o rozwoju człowieka, jak również przywraca rodzicom ich naturalną rolę - troskliwych i dojrzałych przewodników dla swoich dzieci. 

6 października odbędą się dwa seminaria, prowadzone przez dr Neufelda:

11:30 - 13:30 - Serce ma znaczenie - jak radzić sobie z uczuciami dzieci?
18:00 - 20:00 - Co robić, aby nasze dzieci rozkwitały?

Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów, specjalistów i wszystkie inne osoby, będące na co dzień odpowiedzialne za dzieci lub/i interesujące się rozwojem - dzieci, ale też swoim własnym. Bazujące na dowodach naukowych podejście dr Neufelda pomaga bowiem z dorosłej osoby stać się dojrzałym człowiekiem.

Koszt uczestnictwa w jednym seminarium: 

- do 20-tego września - promocyjna cena 50 zł
- po 20 września - cena regularna 70 zł

Oba seminaria tłumaczone będą symultanicznie na język polski.

Podczas seminariów będzie można kupić książkę dr Neufelda w języku polskim - "Więź. Dlaczego rodzice powinni znaczyć więcej od rówieśników." (Wydawnictwo GALAKTYKA).

Szczegółowe informacje oraz zapisy na seminaria na stronie wydarzenia: 

http://gordonneufeld.pl/

Znaleziony obraz

Współpraca