Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

tel./fax:22 658 23 61

CZYNNE: PON - PT W GODZ. 9:00-17:00

Aktualności

  • 28.05.2015

    IV Forum Pacjentów Onkologicznych

    „CZY PACJENT MOŻE MIEĆ ZAUFANIE DO SYSTEMU OPIEKI ONKOLOGICZNEJ W POLSCE?”

    czytaj dalej..
  • 26.05.2015

    Wykłady – rak prostaty

    Polecamy cykl filmów na temat raka prostaty prowadzonych przez dr n. med. Elżbietę Senkus-Konefkę.

    czytaj dalej..
  • 19.05.2015

    Co Polacy wiedzą o czerniaku?

    85% Polaków nigdy nie odwiedziło lekarza by zbadać podejrzane znamię! W dniach 25-29 maja br. w całej Polsce obchodzony będzie Tydzień Świadomości Czerniaka, który ma zachęcić do regularnych badań i przestrzegania podstawowych zasad profilaktyki.

    czytaj dalej..
  • 18.05.2015

    Dietoterapia – zaparcia

    Jednym z wielu uciążliwych skutków ubocznych leczenia przeciwnowotworowego są niewątpliwie zaparcia. Pacjenci obawiają się ich bardzo, gdyż znacznie pogarszają komfort codziennego życia.

    czytaj dalej..
  • 12.05.2015

    Rola odżywiania w chorobach neuro

    Zapraszamy na szkolenie z zakresu roli odżywiania w chorobach neurologicznych, które odbędzie się w 22 maja 2015 r. w Warszawie.

    czytaj dalej..
  • 7.05.2015

    Wolski Korowód

    Serdecznie zapraszamy na piknik urządzany przez Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy WOLSKI KOROWÓD. Jak co roku Fundacja uczestniczy w tym wydarzeniu.

    czytaj dalej..
  • 27.04.2015

    SEMINARIUM URORADIOONKOLOGII

    Sesja Stowarzyszeń Pacjentów odbędzie się w godz. 11.00-12.00 podczas I Warszawskiego Seminarium UroRadioOnkologii – Rak Stercza dnia 22.05.2015 r. w Airport Hotel Okęcie przy ul. 17 Stycznia 24.

    czytaj dalej..
  • 17.04.2015

    Zapytaj o poradę dietetyka

    Skontaktuj się z naszym ekspertem

    czytaj dalej..
  • 15.04.2015

    Dietoterapia - biegunka

    Uszkodzenie komórek nabłonka jelitowego w trakcie chemioterapii i/lub radioterapii może doprowadzić do wystąpienia biegunki, czyli wypróżniania się powyżej 3 razy na dobę.

    czytaj dalej..

Współpraca