Seminaria dr Gordona Neufelda

Doktor Gordon Neufeld to światowej sławy psycholog rozwojowy, wybitny specjalista, ale też wspaniały człowiek, ojciec piątki dzieci i dziadek sześciorga wnucząt. Ma ponad 45-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami za nie odpowiedzialnymi oraz ponad 20-letnie na stanowisku wykładowcy akademickiego. Prowadził wykłady i seminaria w wielu krajach na całym świecie, zdobywając uznanie zarówno w środowiskach naukowych, jak i wśród rodziców i specjalistów, pracujących z dziećmi. Jest autorem podejścia, które to rewolucjonizuje współczesną wiedzę o rozwoju człowieka, jak również przywraca rodzicom ich naturalną rolę – troskliwych i dojrzałych przewodników dla swoich dzieci. 

6 października odbędą się dwa seminaria, prowadzone przez dr Neufelda:

11:30 – 13:30 – Serce ma znaczenie – jak radzić sobie z uczuciami dzieci?
18:00 – 20:00 – Co robić, aby nasze dzieci rozkwitały?

Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, opiekunów, specjalistów i wszystkie inne osoby, będące na co dzień odpowiedzialne za dzieci lub/i interesujące się rozwojem – dzieci, ale też swoim własnym. Bazujące na dowodach naukowych podejście dr Neufelda pomaga bowiem z dorosłej osoby stać się dojrzałym człowiekiem.

Koszt uczestnictwa w jednym seminarium: 

– do 20-tego września – promocyjna cena 50 zł
– po 20 września – cena regularna 70 zł

Oba seminaria tłumaczone będą symultanicznie na język polski.

Podczas seminariów będzie można kupić książkę dr Neufelda w języku polskim – „Więź. Dlaczego rodzice powinni znaczyć więcej od rówieśników.” (Wydawnictwo GALAKTYKA).

Szczegółowe informacje oraz zapisy na seminaria na stronie wydarzenia: 

http://gordonneufeld.pl/

Znaleziony obraz