Sławek Hordyński

Drodzy Przyjaciele,

Mam na imię Sławek. Od 3,5 roku choruje na nowotwór jadra prawego z przerzutami na węzły chłonne. Przeszedłem chemioterapię oraz operację usunięcia przerzutów w Warszawie. Mam kochającą żonę i wspaniałego syna Kacpra, który ma 10 lat. Chciałbym bardzo im podziękować za bycie przy mnie w trudnych momentach. Dzięki nim nadal żyje i jestem przy nich.

Z powodu operacji i leczenia nie jestem w pełnej kondycji, drętwieją mi palce u rąk i nóg, mam depresję, którą rodzina czasami odczuwa. Moja żona ciężko pracuje, ja otrzymuję niedużą rentę. Brakuje nam środków na rehabilitację i ponad 150-kilometrowe dojazdy do prowadzącego leczenie onkologa. Odebrano mi zasiłek pielęgnacyjny, przez co nasza sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu. Proszę, pomóżcie jak możecie. Liczy się każda złotówka. Jesteśmy uśmiechniętą i wesołą rodziną, pomimo braku środków na regularną rehabilitację i podstawowe leczenie.

Moim hobby są to gołębie, mam nawet wysokie wyniki w taj dziedzinie. Dają mi dużo siły, odciągają myśli od problemów. Chciałbym spełniać marzenia mojej rodziny, ale na razie niestety nie mogę. Drętwienia wynikające z niewystarczającej opieki rehabilitacyjnej uniemożliwiają mi w pełni sprawne funkcjonowanie na co dzień. Gdy zacznę coś robić, po paru minutach kończyny cierpną i muszę przerwać pracę. Przekazywane w ramach wsparcia środki pomogłyby mi powrócić do sprawności i w pełni cieszyć się z życia.

Za wszelką pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję!

WPŁATY Z POLSKI:
Odbiorca przelewu: Fundacja Wygrajmy Zdrowie im. prof. Grzegorza Madeja
Adres odbiorcy: ul. Piękna 28/34 lok. 53, 00-547 Warszawa
Konto: 02 1240 6410 1111 0010 4941 2773
Opis przelewu: DAROWIZNA NA LECZENIE SŁAWOMIRA HORDYŃSKIEGO
Bank odbiorcy: Bank Pekao SA

WPŁATY Z ZAGRANICY:
Odbiorca przelewu: Fundacja Wygrajmy Zdrowie im. prof. Grzegorza Madeja
Adres odbiorcy: ul. Piękna 28/34 lok. 53, 00-547 Warszawa
IBAN: PL 02 1240 6410 1111 0010 4941 2773
Opis przelewu: DAROWIZNA NA LECZENIE SŁAWOMIRA HORDYŃSKIEGO
Kod SWIFT banku: PKOP PL PW
Nazwa banku: Bank Pekao SA
Kraj banku odbiorcy: Polska