AKADEMIA LIDERÓW ZDROWIA Gliwice 27.06.16

Fundacja Wygrajmy Zdrowie, organizator akcji społecznej Liderzy Zdrowia, zapraszają na debatę ekspercką Akademii Liderów Zdrowia pt. „Profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów w  województwie śląskim” dotyczącą problematyki związanej z wdrażaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapii w leczeniu onkologicznym.

Debata odbędzie się w dniu 27 czerwca br. w godzinach 12:00–15:00, w Hotelu Silvia, sala Doncaster, przy ulicy Studziennej 8 w Gliwicach.

Jest to druga z cyklu debat realizowanych w ramach kampanii pn. LIDERZY ZDROWIA. Spotkania eksperckie mają charakter regionalny, a dedykowane są przedstawicielom organizacji pacjenckich, lokalnym parlamentarzystom, przedstawicielom samorządów i jednostek zajmujących się ochroną zdrowia, członkom Okręgowych Izb Lekarskich i Pielęgniarskich, konsultantom wojewódzkimi ds. onkologii, dyrektorom i ordynatorom regionalnych szpitali onkologicznych oraz wojewódzkich oddziałów NFZ.

Celem spotkania będzie ocena sytuacji w zakresie diagnostyki i leczenia nowotworów w województwie, analiza potrzeb pacjentów oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań najpilniejszych problemów.